14 października 2019

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna - Podstrefa Koło

 

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna obejmuje swoim zasięgiem województwo łódzkie, wschodnią część województwa wielkopolskiego i zachodnią część województwa mazowieckiego. Oferuje zlokalizowane w centrum Polski, świetnie skomunikowane, atrakcyjne tereny pod inwestycje przemysłowe i wybrane usługi. Duży wybór działek inwestycyjnych, ulgi podatkowe oraz profesjonalne doradztwo w zakresie pomocy publicznej na inwestycje sprawiają, że Łódzka Strefa jest idealnym miejscem dla przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem działalności.

GWARANTUJEMY:

  • wysoki poziom pomocy publicznej (do 55%),
  • doskonałe położenie w centrum Polski i Europy: skrzyżowanie autostrad A1 (E75 Helsinki-Ateny) i A2 (E30 Berlin-Moskwa), towarowe połączenie kolejowe Łódź-Chengdu (Chiny);
  • atrakcyjne tereny inwestycyjne,
  • profesjonalny zespół, który zapewnia kompleksową obsługę Inwestora,
  • dobre kontakty z władzami lokalnymi i osobami w urzędach odpowiedzialnymi za obsługę inwestorów, co przyspiesza proces wydawania zezwolenia na prowadzenie działalności w ŁSSE,
  • współpracę ze szkołami zawodowymi i uczelniami wyższymi w Regionie Łódzkim,
  • animowanie kontaktów i współpracę pomiędzy firmami a szkołami zawodowymi w zakresie tworzenia klas patronackich, dostosowania programów nauczania do wymogów i oczekiwań przyszłych pracodawców; dobre praktyki z Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi, propagowanie kształcenia dualnego, kursów zawodowych.

PODSTREFA KOŁO

Podstrefa Koło jest jedną z 44 podstref należących do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i obejmuje swoją powierzchnią łącznie ponad 13 ha. Podstrefa jest wyodrębnionym obszarem na terenie miasta lub gminy, gdzie przedsiębiorcy mogą rozpocząć działalność na preferencyjnych warunkach i korzystać z pomocy publicznej.

Więcej na: http://www.kolo.pl/pl/145/470/lodzka-specjalna-strefa-ekonomiczna---podstrefa-kolo